Haber

Hadise, Hafsanur Sancaktutan’ı destekledi

Rol aldığı dizideki mastürbasyon sahnesiyle günlerdir adından söz ettiren Hafsanur Sancaktutan, geçtiğimiz haftalarda ani bir kararla oyuncu sevgilisi Deniz Can Aktaş ile 3,5 yıllık ilişkisini noktalamıştı.

Güzel oyuncu, ayrılığının ardından hayranlarını korkutan bir tezle gündem oldu. Bircan Bali, ünlü oyuncunun intihara teşebbüs ettiğini iddia etti. İddiayı net bir dille yalanlayan Sancaktutan’a şarkıcı Hadise destek verdi.

RTÜK denir

Sosyal medyadan açıklama yapan Hadise şu ifadeleri kullandı: “Bu sefer hedefleri genç bir kadın! Yine aynı tavırlarla, aynı tehditlerle, aynı haksızlıklarla bir kadını defalarca açıklama yapmak zorunda bırakıyorlar. derginin adı artık tamamen ortadan kalktı. Buna her gün daha çok şahit oluyoruz! Umarım öyledir. Konunun en yetkili birimi olan RTÜK gereğini yapar.”

Hem Hadise’nin hem de Hafsanur Sancaktutan’ın açıklamalarına yanıt veren Bali’nin açıklamaları dikkat çekti.

“Kapa çeneni olayı”

Hadise’ye Instagram sayfasından yanıt veren Bircan Bali, şunları söyledi: “Ya Hadise sus… Sana bir şey yok, her olayın hesabını sormayı bırak… İlginç ilişkini sindiriyoruz sadece. Gittin, şimdi gündemde ilerleyebilirsin. Şampiyon Şeker.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu