Haber

Azerbaycan Premier Ligi ‘Misli’ sponsorluğunda devam edecek

Azerbaycan Premier Ligi’nin ‘Misli’ sponsorluğuna ilişkin anlaşma bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören’in de katıldığı törenle yenilendi. Anlaşmanın imzalanmasıyla birlikte Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 döneminde ‘Misli Premier League’ adıyla devam edecek.

Misli Azerbaycan (Misli.az) ile Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi (PFL) arasında yenilenen sponsorluk anlaşması bugün Bakü’de Azerloteria İdari Konsey Lideri Osman Karakuş ve PFL Lideri Elxan Semedov arasında imzalandı.

GENÇ OYUNCULARIN EĞİTİMLERİNE OLUMLU KATKILAR YAPARIZ İmza töreninde konuşan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, “Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi ile bu önemli iş birliğinin başarıyla devam edeceğine ve gençlerin antrenmanlarına olumlu katkılar sağlayacağına yürekten inanıyorum. Azerbaycan ve bölge futbolunun yetenekli genç oyuncuları, Misli Premier Ligi’ni bu yıl da heyecanla takip edeceğimizi, tüm kulüplerin başarı ve sevincine ortak olmaktan gurur duyacağımızı belirtmek isterim.” AFFA) Lideri Rövneq Abdullayev de katıldı. Anlaşma ile Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 döneminde ‘Misli Premier Ligi’ adıyla oynanmaya devam edecek. Azerbaycan Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş, sponsorluk anlaşmasına ilişkin basın mensuplarına şu açıklamaları yaptı;

“Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yıldırım’ın da dediği gibi Misli markası olarak faaliyetlerimize başladığımız ilk günden itibaren sporun gelişimine destek vermek en değerli sorunlarımızdan biriydi. Geçen yıl başlattığımız bu işbirliği , çok olumlu sonuçlar verdi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu